Styl urbanistyczny króluje dzisiaj we wszystkich nowoczesnych mieszkaniach nie tylko jeśli chodzi o dekoracje czy minimalistyczny i nieco futurystyczne umeblowanie, ale również jeśli chodzi o samą formę mieszkania. Coraz popularniejsze stają się otwarte przestrzenie, które dają w zasadzie nieograniczone możliwości aranżacji. Można również dobrać odpowiednie dodatki i za ich sprawą nadać wnętrzu mieszkania niepowtarzalnego wyglądu i unikalnego charakteru.

W światłach wielkich miast – fototapeta z panoramą

W dobrych sklepach z artykułami dekoracyjnymi, takich jak Decorami, można dostać fototapety, które świetnie podkreślą wielkomiejski styl. W asortymencie można znaleźć fototapety panoramami miast – zarówno w dzień, jak i w nocy, które można doskonale dopasować do charakteru i kolorystyki pomieszczenia. Fototapety tego typu świetnie sprawdzą się nie tylko w salonie, na ogromnych, pustych, białych ścianach, ale również w kuchni, jeśli tylko stawiamy na indywidualizm i niecodzienne rozwiązania. Fototapeta z panoramą miasta na przykład Nowego Jorku, Paryża czy Londynu, wprowadzi do wnętrza świeżość i swobodę. Cóż bowiem daje więcej wolności niż podróżowanie po świecie? Europejskie miasta, ze swoim rozmachem i wielokulturowością, inspirują do przyjęcia szerszej perspektywy i czerpania pełnymi garściami z osiągnięć naszych przodków, którzy z wielkim trudem budowali potęgę dzisiejszych metropolii.

Fototapeta - Spacer paryskimi uliczkami

Fototapeta – Spacer paryskimi uliczkami

Fototapeta - Miasto grzechu

Fototapeta – Miasto grzechu

Fototapeta - Złoto i srebro - NYC

Fototapeta – Złoto i srebro – NYC

Fototapeta - Sekwana i Wieża Eiffla

Fototapeta – Sekwana i Wieża Eiffla

Futurystyczne fototapety 3D – dodatkowa przestrzeń i nowoczesność

Domy wznoszone w dużych miastach coraz częściej przybierają formę nowoczesnych, mocno przeszklonych prostych brył o wyrafinowanej elewacji. Tak na zewnątrz, jak i wewnątrz spotykamy materiały takie jak szkło i beton, które budują specyficzny nastrój. Dla tych, którzy nie mają możliwości wprowadzenia tych nowoczesnych materiałów do mieszkania, a dodatkowo borykają się z problemem mocno ograniczone przestrzeni, idealne będą ultra nowoczesne tapety 3D.

Miejski styl – wybieramy dekoracje, które go podkreślą

Fototapeta 3D – Enklawa bieli

Fototapeta 3D Biały Duet

Fototapeta 3D Biały Duet

Blisko, jeszcze bliżej miasta – te dekoracje nadadzą wnętrzu miejski sznyt

Bardzo modną dekoracją są obrazy street art, które jak nic innego oddają miejski charakter. Umieszczone na ścianie w pokoju lub w salonie sprawdzą się jako nietypowa i zaskakująca, ale zawsze również oryginalna i po prostu piękna dekoracja. W asortymencie można znaleźć plakaty w różnych stulu – niektóre bardziej retro, inne w typowo loftowe, każdy z pewnością znajdzie więc coś pasującego do swojego mieszkania. Idealną dekoracja wprowadzającą miejski szyk będą też parawany z odpowiednim, nowoczesnym nadrukiem, które pełnią również funkcję dzielenia przestrzeni.

Obraz Człowiek też zwierzę

Obraz Człowiek też zwierzę

Obraz Banksy: Uciekający balon

Obraz Banksy: Uciekający balon

Obraz Różne oblicza

Obraz Różne oblicza

Obraz Małpa i banan

Obraz Małpa i banan

 

Parawan Brama do przyszłości - styl loftowy

Parawan Brama do przyszłości – styl loftowy

Parawan Concretum MurrumII - miejski, nieco industrialny styl

Parawan Concretum MurrumII – miejski, nieco industrialny styl

Jeśli interesuje Cię styl industrialny zerknij na artykuł Decorami Styl industrialny i loft – jak to zrobić?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Kategorie: Mieszkanie

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *