Na pewno przeglądając zasoby Internetu w którymś momencie natrafiliście na instrukcje, jak samodzielnie wykonać żyrandol czy lampę z ogólnodostępnych i często zużytych czy niepotrzebnych przedmiotów. Tego typu tutoriale zapoczątkowały erę ciekawych lamp i żyrandoli, które zdecydowanie nie boją się żadnych wyzwań. Dzisiejsze produkty są doskonale dopasowane przede wszystkim do nas i naszych potrzeb, a znajdujące się w dobrych sklepach internetowych produkty jedynie odpowiadają na nasze podstawowe potrzeby estetyczne.

Jak dzisiaj wyglądają lampy do kuchni?

Dzisiejsze, nowoczesne oświetlenie do jednego z najbardziej wymagających pomieszczeń nie musi być tradycyjne i w nieunikniony sposób kojarzące się jedynie z ciężko, codzienną pracą. Propozycje sklepu Decorami są delikatne, klasyczne, stylowe, ale również posiadają wersje dla odważnych. Ich największą zaletą jest korzystanie z naturalnych motywów oraz deseni, które imitują naturalne surowce czy materiały – dzięki temu możemy nasza kuchnię doskonale wpasować w zasadzie w każdy nurt, jakiego tylko zapragniemy w swoim domu.

Lampa wisząca - Frajda

Lampa wisząca – Frajda

Oświetlenie do sypialni

Również tutaj stawiamy wraz z Decorami  na nowoczesny, miejski styl, w którym nasze największe marzenia oraz pasje wychodzą na wierzch i są eksponowane właśnie w tych drobnych detalach. Fotolampy są doskonałym pomysłem na zaaranżowanie ciekawego wnętrza. Są pełne uroku, intrygujące, a przez posiadanie naszych ulubionych motywów, które zwyczajnie dobrze się nam kojarzą, również nigdy się nam nie znudzą.

Lampa stołowa - nocna drewniana mała - Śnieżynki

Lampa stołowa – nocna drewniana mała – Śnieżynki

Lampy do salonu

Obecnie nie stosuje się już jednego, górnego źródła światła w postaci żyrandola zwisającego z środka sufitu. Preferowana jest większa liczba punktów świetlnych zgodny ze strefami i funkcjami pomieszczenia. Dlatego oprócz oświetlenia górnego w nowoczesnym salonie powinniśmy wygospodarować miejsce na lampy podłogowe, kinkiety, punktowe halogeny czy lampy stolikowe.

Lampa stołowa - Elegancja

Lampa stołowa – Elegancja

Więcej na temat projektowania oświetlenia we wnętrzach przeczytacie na blogu Decorami w artykule: Jak zaprojektować swoje wnętrze od A do Z – Cz 12 – Sztuczne oświetlenie we wnętrzach

Kategorie: Lampy

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *